PRODEJ VÍNA

Maloobchodní prodej vína

Vína Vinařství Nosreti můžete společně s víny významných zaječských vinařů zakoupit v naší vinotéce nacházející se v areálu vinařství v Zaječí.

V sezóně od 1. 5. do 30. 9. jsme tu pro Vás po celý týden od 8.00 do 20.00 hod., mimo sezónu v pondělí až sobotu od 8.00 do 17.00 hod. a v neděli od 8.00 do 14.00 hod.

Velkoobchodní prodej vína

Pro firemní klientelu a majitele rozsáhlých domácích vinoték nabízíme i velkoobchodní prodej vína. V jeho rámci nabízíme především dárková vína s logem firmy, umožňující zahrnout takto vynaložené náklady do uznatelných výdajů firmy. Jedná se převážně o vína svatomartinská, vánoční, velikonoční a vína pro významné firemní příležitosti a akce. Firmy pak mohou využívat přiznané slevy 17 % k dalším odběrům v průběhu roku. Sleva je podmíněna ročním odběrem vína v hodnotě 30.000 Kč bez DPH.
Mohou také využít našeho pravidelného rozvozu vín. Jezdíme ve smyčce Zaječí – jižní a severní Morava. Druhou smyčku tvoří Praha – Dolnokrčská ulice (kde máme příruční sklad) a Čechy. Podrobnější údaje Vám rádi sdělíme na emailu vinarstvi@nosreti.cz.

Naše vína lze také zakoupit prostřednictvím e-shopu Vinařství Nosreti – www.prodejvinanosreti.cz