DEGUSTACE VÍNA

Degustace možná pouze pro 10 a více osob, nutná objednávka předem!

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Pokud se chcete důvěrně a pod vedením zušeného someliéra seznámit s našimi víny, vyzkoušejte řízenou degustaci. Dozvíte se zajímavosti o hostorii Vinařství Nosreti, o obci Zaječí, vinařské tradici a samozřejmě také vše o našich vínech. Zážitek v podobě degustace je skvělým nástrojem nejen pro pobavení, ale také umožní lidem ve skupině lépe se poznat, degustace trvá přibližně 1,5 hodiny.

Popusťte uzdu svých smyslů a objevujte pod vedením našich odborníků krásu vín v jejich barvě, vůni i chuti.

Řízená degustace Classic – 290 Kč / osoba

Degustace našich mladých vín se zkušeným someliérem. Dozvíte se to podstatné o našich vínech, historii a o našem kraji. V průběhu jedenapůlhodinové prohlídky našich rozsáhlých sklepů ochutnáte 10 druhů našich vín.

Řízená degustace Exclusive – 390 Kč / osoba

Degustace vítězných a ročníkových vín se zkušeným someliérem. Dozvíte se vše o našich vínech, historii a o našem kraji. V průběhu jedenapůlhodinové prohlídky našich rozsáhlých sklepů ochutnáte 10 našich ročníkových nebo vítězných vín.

SNOUBENÍ POKRMŮ S VÍNEM – ZÁŽITKOVÁ GASTRONOMIE

K dobrému vínu patří neodmyslitelně i dobré jídlo. Právě proto nabízíme skupinám gastronomický zážitek, ve kterém ochutnají společně s našimi víny také vybrané delikatesy.

Naše vína nejčastěji snoubíme se sýry nebo s chuťově rozmanitými jídly o několika chodech. Složení menu, počet chodů i délku samotného zážitku s Vámi vždy dopředu naplánujeme a přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Celým snoubením Vás provede zkušený someliér, se kterým se s našimi víny dokonale seznámíte. Dopřejte si smyslný zážitek a rozmazlete své chuťové buňky u nás ve vinařství Nosreti v srdci jižní Moravy.