LANOVÉ CENTRUM – PIRÁTSKÁ LOĎ

Vážení zákazníci, naše lanové centrum je dočasně mimo provoz!

Aby bylo naše lanové centrum co nejbezpečnější a nejzajímavější pro malé i velké piráty, rozhodli jsme se jeho provoz dočasně omezit a zapracovat na lanoví a nosných trámech. O znovuotevření lanového centra Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Lanové centrum má celkem 3 paluby. První paluba je určena malým námořníkům do věku 10 let a výšky 140 cm. Starší a vyšší námořníci se mohou vydat za dobrodružstvím pod vedením zkušeného piráta i na druhou a tření palubu. Stačí jen absolvovat krátké zaškolení se systémem sebejištění. Podmínkou je pouze dobrá fyzická zdatnost každého námořníka a pozitivní vztah k výškám.


 

Lanové centrum – Pirátská loď 1. paluba

Tato paluba je určena pro malé námořníky od 4 do 10 let, kteří ještě nedorostli výšky 140 cm.

Nejnižší patro pirátské lodi je ve výšce 1,8 m nad zemí. Malí námořníci mají pod sebou celou dobu záchranné sítě, a proto nemusí být vázáni a pod dohledem instruktora, stačí doprovod dospělého piráta. Lehká a zábavná dráha má certifikaci pro bezpečné lezení dětí. Provoz 1. paluby je díky tomu oproti 2. a 3. palubě ve výhodě a v letní sezóně (červenec, srpen) je otevřeno denně od 10:00 do 18:00 hodin.

Lanové centrum – Pirátská loď 2. a 3. paluba

2. a 3. paluba je určena pro osoby starší 10 let a výšky nad 140 cm. Na těchto palubách je třeba dvojité jištění úvazky a lezení pod dohledem profesionálního instruktora.

2. paluba je umístěna ve výšce 5,5 m nad zemí. Obsahuje celkem 6 středně obtížných lanových překážek (amazonský most, pavouci, sítě s liánou, velké ráhlo, liány, sloupy a žebříky).

3. paluba je umístěna ve výšce 8,5 m nad zemí. Na obtížné trati můžete zdolat celkem 5 lanových překážek (kyvadla, trámová síť, kříž, třmeny, volné trámky s liánou) a svůj výkon můžete zakončit sjezdem po ocelovém laně.

 

PROVOZ LANOVÉHO CENTRA

Jelikož jde o venkovní atrakci, je provoz lanového centra závislý i na počasí, které bohužel neovlivníme. Prosíme o pochopení, větru a dešti zatím poručit neumíme. Z toho důvodu je také uvedená provozní doba velmi orientační.

Hlavní sezóna pro lanové centrum je v červenci a srpnu, zájem bývá také v měsících červen a září. Po zbyek roku záleží hodně na počasí no a samozřejmě také na zájmu potenciálních pirátů.

Lanové centrum – pirátskou loď otevíráme především na objednávku, výjimkou jsou letní měsíce.

  • Pouze v letních měsících červenec až srpen je lanové centrum pravidelně otevřeno od čtvrtku do neděle od 10:00 do 17:00 hodin
  • V měsících červen a září je možné objednat lanové centrum pro skupiny (min. 10 osob)
  • Po zbytek roku je možné lanové centrum také objednat, ale záleží na povětrnostních podmínkách a dostupnosti lektorů

VSTUPNÉ

Vstupenky můžete zakoupit na recepci Vinařství Nosreti nebo objednat na telefonním čísle +420 725 936 624 nebo na e-mailu: vinarstvi@nosreti.cz

1. paluba pro malé piráty (do 10 let a výšky 140 cm): 50,- Kč / hodina

2. a 3. paluba pro větší piráty

  • do 15 let: 100,- Kč / jedna paluba; 150,- Kč / obě paluby
  • od 15 let: 200,- Kč / jedna paluba; 250,- Kč / obě paluby
  • opětovné prolezení paluby 50,- Kč
  • dětské skupiny nad 20 osob 75 Kč za jednu palubu a 100 Kč za obě paluby