Pálavské vinobraní slaví 70 let – 8. – 10. 9. 2017 v Mikulově

Město Mikulov letos opět pořádá významnou moravskou slavnost – Pálavské vinobraní. Tentokrát to ale bude opravdu něco. Akce má totiž mnoha letou tradici a v tomto roce slaví 70 let a my budeme samozřejmě u toho!

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend, letos konkrétně ve dnech 8. – 10. 9. 2017.

 

  • pravá moravská gastronomie na každém rohu
  • ochutnávky burčáků a jihomoravských vín
  • ukázky tradičního zpracování hroznů
  • bohatý program pro děti i dospělé
  • přehlídka cimbálových a dechových muzik i tradičních národopisných souborů
  • představení malých i velkých komediantů a divadelních souborů

 

V rámci letošního jubilejního 70. ročníku jsme si spolu s Aqualand Moravia připravili pro vás všechny, kteří si zakoupíte vstupenku, velmi příjemný bonus.

Právě letošní vstupenka na Pálavské vinobraní v Mikulově slouží zároveň jako poukaz 1+1 do Aqualand Moravia s platností od 8. 9. do 15. 11. 2017.

 

„Tyto 3 dny jsou ve znamení vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Hudební vystoupení zazní na šesti scénách a najdete v něm zástupce popu, rocku, jazzu, vážné i lidové nebo dechové hudby. Ochutnat víno nejen z mikulovské podoblasti a pochutnat si na moravských speciálitách pak můžete tzv. na každém rohu historického Mikulova.“

Pálavské vinobraní 2017

citace z oficiálního webu akce

Vinařství Nosreti

Pálavské vinobraní v Mikulově